VİZYONUMUZ

A'dan B'ye Ulaşımda kalite ve hizmet her zaman önceliklidir. Bunu sağlamak için yüksek kaliteli bir filo ile çalışıyoruz, iyi eğitilmiş ve motive olmuş müşteri dostu personel. Web sitemizi ziyaret ettikten sonra hâlâ sorularınız mı var mı yoksa daha spesifik bilgiler ister misiniz, yükümlülük olmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ross Kargo çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.


DÖRT KELİMEYLE Ross Kargo

Ross Kargo , Yurt içi kara yolu taşımacılığı ve lojistik depolama hizmetlerinde önümüzdeki yılların aranılan ve vazgeçilmez lojistik firması olmayı kendine hedef seçmiştir. Ayrıca kazandığının bir bölümünü yine topluma faydaya dönüştürme ilkesine odaklanmıştır.

Çalışmalarımız eserin niteliğine bağlıdır: Kurye Hizmetleri Genel Hüküm ve Koşulları (AVK), en son sürümü, Rotterdam ve Amsterdam'daki Bölge Mahkemelerinin Sicil Dairesinde açılmıştı. Algemene Vervoerscondities 2002 (AVC), Amsterdam ve Rotterdam Bölge Mahkemelerinin Sicil Dairesinde açtı. Yukarıdaki koşullarla ilgili olarak, son yatırılan sürümü daima geçerlidir. Fatura üzerinde belirtilen A'dan B'ye Ulaşıma ait ödeme koşulları da geçerlidir